sobota, 13 października 2012

Biało- Czarne


     

       Biała marynarka to na pewno  absolutny "must have" sezonu jesień- zima 2012. Jest to wielki powrót do klasyki, w powrót do bieli, oraz nawiązanie do męsko-damskiego stylu lat 20-stych. W tym sezonie jednym z wiodących trendów jest „oversize”, idealny na coraz to zimniejsze dni. Tym razem liczy się nie Twój rozmiar, ale wielkość twoich ubrań. Ważne, żeby były duże. Dużo za duże.
              Dzisiejsza stylizacja jest elegancka. Marynarke zapewne będę jeszcze nie raz wykorzystywać w moich stylizacjach ale w wersji sportowej. Marynarka jest moim hitem cenowym. Zakup jej wynosił mnie tylko 1zł.Bardzo ja lubię a jej większy rozmiar fajnie komponuję się z innymi ubraniami. Dobrałam do niej krótkie czarne spodenki , czarną kopertówkę i buty na dość wysokim obcasie, bo aż 14cm. Uważam , że każda z nas powinna mieć choć jedną białą marynarkę w wersji XL. Połączenie białego koloru  z czarnymi daję świetny efekt. Czy to będzie stylizacja elegancka , sportowa , codzienna zawsze będzie modne.
          Marynarka i torebka zostały zakupione w Second Hand w Starachowicach natomiast spodenki i body w Second Hand w Krakowie. Zapraszam!!:)
Buty- Zara... Marynarka- MK [Second Hand- 1zł]... Body- MARKS&SPENCER [Second Hand- 2zl]... Spodenki- Bershka... Torebka [Second Hand- 5zł]... Biżuteria- W.

2 komentarze:

  1. Zdradzisz w których SH znajdujesz takie CUDA? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ładna dziewczyna, ale fotograf żenująco słaby.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 My Second Hand , Blogger