poniedziałek, 1 października 2012

Bordo- Czarny

  

      W tym sezonie obok stonowanych barw, np. szarości, nosi się też mocne kolory: soczyste odcienie czerwieni, oranżu, fioletu i kolor bordowy. Znakomicie łączą się one z czernią , zatem za sprawą jednej stylizacji możesz być podwójnie modna.
          Królową kolorów sezonu jesień-zima 2012/13 jest mroczna, elegancka, uniwersalna i ponadczasowa czerń. Nosimy ją od stóp do główCo sezon marki i domy mody napędzają sprzedażową machinę lansując kolejne trendy. Powszechnie wiadomo, że trendy wracają niczym bumerang.
                 Dzisiejsza stylizacja jest w odcieniach koloru czarnego  i bordowego. Pogoda w ostatnich dniach dopisywała więc, udało mi się zrobić  jeszcze letnią stylizację  . Do bordowej koszulki dobrałam sportowe spodenki  w kolorze czarnym. Bardzo lubię masywne naszyjniki .Biżuteria to nie tylko piękny dodatek do stroju, ale przede wszystkim wyraz naszej osobowości. Masywne naszyjniki stworzone są dla kobiet z charakterem, które lubią być w centrum uwagi . Stylizacja jest elegancka a zarazem sportowa. Jeśli chodzi o dodatki to torebka jest też w kolorze czarno- bordowym , natomiast sandałki z ćwiekami  są w kolorze kremowym. Koszulka  i spodenki zostały zakupione w Second Hand w Starachowicach. 
 Buty- Deichmann... Torebka- Zara... Koszulka- DEBENHAMS [Second Hand- 2zł]... Spodenki- Reebok [Second Hand -1zł]... Naszyjnik- Bershka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 My Second Hand , Blogger